Articles

ועדות בית הספר

מועצת בית הספר

חברי המועצה הם כל חברי הסגל בעבודה סוציאלית, מדרגת מרצה/מורה ומעלה, שמשרתם בביה"ס היא לפחות חצי משרה, וכן נציגי דרגות אחרות (מדריכים, עוזרי הוראה), נציגי הסטודנטים, וחברי סגל אחרים שהצטרפותם אושרה במועצות ביה"ס.

יו"ר המועצה:  פרופ' פייסל עזאיזה, ראש ביה"ס לע"ס
מרכזת המועצה:  גב' שושי מנספלד, מינהלן ביה"ס לע"ס

ועד בעלי תפקידים (וב"ת)

ראש בית הספר ויו"ר הועדה - פרופ' מירי כהן
ראש תכנית ב"א  - פרופ' גיא אנוש
ראש תכנית ב"א במכללת מבח"ר (חרדים וחרדיות) - פרופ' גיא אנוש
ראש תכנית מ"א במכללת מבח"ר (חרדים וחרדיות) - ד"ר ענת פרוינד
ראש תכנית מ"א - ד"ר שרון גיל
ראש תכנית ד"ר - פרופ' צבי איזיקוביץ
ראש תכנית השלמות למ"א - ד"ר שרון גיל
מינהלן בית הספר - גב' שושי מנספלד

ועדת כוח אדם

ועדה מייעצת לראש ביה"ס בכל העניינים הכרוכים בכוח אדם אקדמי, בכפוף לנוהל מינויים ותהלכי מינוי שבתקנון מינויים והעלאות של האוניברסיטה. כמו כן, הוועדה דנה בקביעת מדיניות קבלה לביה"ס וקבלת סגל חדש. הוועדה כוללת את אנשי הסגל האקדמי בדרגת פרופסור ואת ראשי תוכניות הלימודים (תואר ראשון, שני ושלישי).

ועדות הוראה

ועדת ב"א
 
פרופ' גיא אנוש  - יו"ר וראש תוכנית ב.א.
פרופ' רבקה יהב
פרופ' גיא אנוש
פרופ' אמנון בהם
פרופ'אילנה דובדבני
נציג הסטודנטים - גב' סופיה חורה, גב' רעות ברנה שטרנברג
נציגת השדה - גב' מירי סולומון
מרכזת - גב' תמר גילינסקי

ועדת מ"א
 
ד"ר שרון גיל - יו"ר וראש תוכנית מ.א.- תחום טראומה ותקון
פרופ' יעל לצר - תחום קליני
פרופ' מירי כהן  -  תחום בריאות ושיקום
ד"ר רוני סטריאר -  תחום ארגון ומינהל
ד"ר אלי בוכבינדר-  תחום ילד ונוער
 
מרכזת - גב' לימור מדאר

ועדת ד"ר
 
פרופ' צבי איזיקוביץ - יו"ר וראש תוכנית דוקטורט
פרופ' זאב וינשטוק
פרופ' עדי בן ארי
פרופ' גיא אנוש
מרכזת - גב' תמר גילינסקי

ועדת תוכנית השלמות למ"א

ד"ר גיל שרון , יו"ר וראש התוכנית
ד"ר אלי בוכבינדר
ד"ר מעיין לונטל שחורי
גב' מרים בן עוז
גב' אורטל חכים- מרכזת הועדה

ועדת לימודי שדה
 
ד"ר ענת פרוינד - נציג סגל ביה"ס
ד"ר נאוה ארקין - מנהלת היחידה ללימודי שדה 
גב' תמי בן שמעון - ראש תחום פיתוח קהילתי 
גב' הדס דיקמן - מתאמת לימודי שדה לפרויקטים ושותפויות עם אוכלוסיות בהדרה חברתית 
גב' מרים בן-עוז - מתאמת פרקטיקום
גב' אינאס-חדאד-סכניני - נציגת המדריכים שנה ב'
גב' ולנטינה קרונמן - נציגת המדריכים שנה ג'
גב' רונית סמדר דרור - נציגת מרכז מרכזי לימוד שנה ב'
ד"ר טלי בוסתנאי - נציגת מרכז מרכזי לימוד שנה ג'
גב' רחל שייר - נציגת פורום מנהלים 
גב' דנה שביט - נציגת סטודנטים שנה ב'
גב' כחל ברטוך - נציגת סטודנטים שנה ג'
גב' אריקה לינק - מרכזת הועדה

ממונים על גישור

פרופ' אמנון לזר
ד"ר אלי בוכבינדר

ועדה לסטודנטים עם צרכים מיוחדים

פרופ' אילנה דובדבני - יו"ר
ד"ר טל ארטן ברגמן
מר יצחק רוזנר
סטודנט
You are here: Home